Pagrindinis   Pristatymas   Direktoriaus laiškas

Direktoriaus laiškas

7E5V4405Gilles Dervieux
Mokyklos direktorius

Sveiki atvykę į Vilniaus Prancūzų Mokyklos internetinę svetainę!

Man yra didelė garbė vadovauti seniausiai tarptautinei mokyklai Vilniuje.

Nuo 2013 metų rugsėjo mėnesio  atsakingai vykdau vadovo pareigas ir su malonumu dirbu su mokyklos darbuotojais bei moksleiviais įgyvendinant mokyklos tikslus.

Jūs norite, kad jūsų vaikas būtų pasirengęs susidurti su sudėtingais šiuolaikinio pasaulio iššūkiais ir aktyviai dalyvautų rytdienos visuomenės formavime? Aš ir daugiau nei 50 profesionalių mokyklos darbuotojų atsakingai dirbame šiam tikslui pasiekti. Siekiame, kad mūsų mokykloje daugiau nei 250 besimokančių mokinių nuo 2 iki 18 metų amžiaus pasiektų savo didžiausią potencialą.

Pasirinkę Vilniaus Prancūzų Mokyklą, pastebėsite šiuos Prancūzijos ugdymu paremtos mokymo įstaigos privalumus:

–  Prancūziškų vertybių diegimas tiek mokymosi procese (atvirumas, aukšti reikalavimai, mokymo kokybė), tiek gyvenimo filosofijoje (sekuliarizmas, demokratija);

-frankofonija, Prancūzijos kultūra;

-tikslingas ir nuoseklus kalbų mokymasis (lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, ispanų, italų, portugalų kalbos); Prancūzų mokykla neapsiriboja vienos kalbos mokymu. Vartojame skirtingas kalbas įvairiose disciplinose ir tarp-kultūriniuose projektuose. Mes mokomės prancūziškai, o ne vien prancūzų kalbos!

-tarptautiniai sertifikatai (Prancūzijos brandos atestatas, Cambridge diplomai);

-mūsų mokykla atveria patrauklias galimybes tolimesniems studijoms Europoje ar Šiaurės Amerikoje, socialinę ir profesinę integraciją. Mes paruošiame mokinius bei jiems suteikiame laisvę rinktis šalį, kurioje jie norės studijuoti. Tai svarbu šių dienų globalizacinėje visuomenėje ir esamoje ekonominėje situacijoje.

Sėkmingas vaikų ugdymas Vilniaus prancūzų mokykloje– toks yra bendras, tėvelių bei mokyklos darbuotojų, siekis ir uždavinys.

Maloniai kviečiame Jus apsilankyti mūsų mokykloje ir pakalbėti apie Jūsų atžalos ateitį ir galimybes.

Atverkite mūsų mokyklos duris!

 

unnamed